Kontrola 18+

Alifea s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

 

Zůstaňte doma v bezpečí a pijte naše vína!

Zavážíme každý pracovní den po celé ČR.

 

 

 

Pouze pro osoby nad 18 let

Luigi Bormioli
řada ATELIR, sklenice Cabernet - sada 6 kusů
Země:Itálie
Oblast:Emilia-Romagna
1 680,00 Kč

Zbývá 4

Availability: Skladem

KÓD 3808
Popis vína
Luxusní sklenice na červené víno o objemu 700 ml od špičkového italského producenta nápojového skla.
Je vyrobena z unikátního čirého křišťálového skla Sonhyx a opatřena zesílenou pevnou nožkou s příměsí titanu. Je jednolitá, beze švů a spojů, nezkresluje barvu vína a je vysoce odolná pro mytí v myčkách.
Doporučujeme vyzkoušet :-)...
Popis vinařství

Luigi Bormioli

Middle sta%c5%been%c3%bd soubor

Luigi Bormioli je významný italský výrobce nejen nápojového skla s dlouhou tradicí a inovativním přístupem. Znalci vína je považován za jednu z TOP špičkových značek nápojového skla s vynikajícími senzorickými vlastnostmi. Kombinace ušlechtilých materiálů používaných při výrobě a jedinečného italského designu Vám poskytne skvělý zážitek. Jedná se o čisté křišťálové sklo bez obsahu olova vyráběné z jednoho kusu roztavené skelné hmoty což zaručuje výborné vlastnosti. Velmi dobrou lomivost světla, jež umožňuje vidět barvu zcela nezkreslenou. Dále pevnost, odolnost a což rozhodně oceníte při mytí a leštění. V neposlední řadě to je extra jemný okraj sklenice broušený laserem pro příjemný požitek. Pro naše účely jsme vybrali řadu Ateliér.

 

Mimo nápojového skla pochází z provozů této značky a i ikonické designové láhve na prémiový alkohol jako jsou nejvyšší řady Cognacu Remy Martin, Hennesy, Camus atd. Také se můžeme potkat z jeho sklem jako designovým obalem na celou řadu slavných parfému značek jako Gucci, Dior, Chanel, Prada a další. Sklárny se nacházejí na dvou místech zcela jistě zaslíbené výbornému designu, Parmě a Milánu. 

Zpět