Letošní katalog vánočních vín je ve znamení novinek i tradičně oblíbených vín z našeho portfolia. V případě dotazů a bližších informací o vínech a jejich dostupnosti jsme Vám k dispozici.

Tým Alifea s.r.o

U vinařství Mauro Molino, si pomalu zvykáme, že jejich vína dostávají pravidelně velmi pěkné hodnocení. Ročník 2013 byl opravdu povedený a tak i hodnocení jejich vín je fantastické!

Barbera D´Alba, Mauro Molino, 2016(nový ročník) bylo jedno z nejlépe hodnocených vín v poměru kvality a ceny. Už teď se těšíme, že ji společně ochutnáme na další volné degustaci...
 
MAURO MOLINO Barbera d’Alba 2016 Score: 90 | $16
This is lithe and harmonious, its blackberry and black cherry flavors building to a lingering finish.
Accents of violet and spice add interest. Drink now.

Pascal Favre d´Anne již po dvou letech provozu své restaurace v Angers získal michelinskou hvězdu. Jeho kuchařské umění si můžete nyní vychutnat i v Praze.

12.-15.9. můžete ochutnat v restauraci V Zátiší menu michelinského kuchaře Pascala Favre d´Anne společně s našimi víny z Loiry.

http://www.vzatisi.cz/novinky.htm?news=90

 


Významný kritik Antonio Galloni vydal nové hodnocení vín vinařství Armando Parusso, které opět potvrdilo, že toto vinařství patří mezi špičku v Piemontu.

Stejně jako v loňském roce, získalo základní Chardonnay od vinařství Doudet Naudin zlatou medaili v soutěži "Nejlepší nákup" a potvrdilo tak stabilní kvalitu za skvělou cenu.

http://www.vindefrance-cepages.org/en/best-value-vin-de-france

7. února 2017 zveřejnil časopis Decanter nové hodnocení vín z oblasti Rioja. Nový ročník Monte Real Reserva de Familia 2011 získal skvělých 90 bodů. Opět jsme se tedy ujistili o tom, že nás toto vinařství nezklamalo a jejich vína nadále poskytují vynikající poměr kvality a ceny.

Více zde:

http://bodegasriojanas.com/en/comunicacion/291-the-decanter-tasting-panel

Minulý týden se uskutečnil další ročník PRAGUE WINE Week. Naše společnost se umístila na 2. místě mezi dovozci, což nás velmi těší. Měli jsme tím pádem možnost prezentovat některé ze championů na galadegustaci v hotelu Jalta.


Fotogalerie z akce zde:

http://www.pww.cz/Fotogalerie-2017