Degustace vín Praha

V Praze organizujeme pravidelné degustace vín, které se konají v přátelské atmosféře ve Zborovské ulici 32, na Smíchově, kde máme dvě degustační místnosti s maximální kapacitou 12 osob na každou z nich. Tyto degustace vína vedou renomovaní odborníci, sommelieři a vinaři, kteří dlouhodobě spolupracují s naší společností a kteří Vás rozhodně nechtějí poučovat, ale pomoci Vám najít si to Vaše správné víno. Naše degustace nejsou jen pro znalce - srdečně vítáme všechny milovníky vína - začátečníky i opravdové odborníky, protože u nás je důležitá jen láska k vínu…Na přání klientů také organizujeme degustace vína přímo v jejich domovech, kancelářích nebo na zahradách. Především v posledních letech je tento druh degustací stále populárnější.
Seznam degustacíČtvrtek 12. 8. 2021   18:30 hod       Nejen Bistro, Křižíkova 263, Karlín     Cena: 1890 Kč

Německé vinařství Prinz Salm z Nahe je jedním z nejstarších oficiálně uznaných vinařství na světě a předním členem prestižního spolku VDP. Vyrábí krásná, elegantní vína, která Vás zcela jistě okouzlí.
Přijměte naše pozvání na degustační večeři za účasti pana Daniela Zörgiebela, který Vám v předvečer festivalu „Praha pije víno 2021“ tato vína osobně představí za doprovodu skvělých pokrmů z kuchyně restaurace Nejen Bistro. Pokud si chcete užít i páteční degustaci, využijte zvýhodněné vstupné na obě akce.

Pátek 13. 8. 2021  18.00 hodin   Zborovská 32, Praha 5                            Cena: 890 Kč

Degustace v rámci návštěvy z vinařství Prinz Salm, kde budete mít jedinečnou možnost ochutnat ta samá vína z různých ročníků navíc s výkladem zástupce vinařství Daniela Zörgiebela. 

Úterý 24. 8. 2021   18:00 hodin    Zborovská 32, Praha 5                            Cena: 800 Kč 

Představíme Vám francouzský region Loira jako velmi rozmanitou oblast s osvěžujícími šumivými víny, voňavými Sauvignony, zajímavým Cheninem Blanc i červeným Cabernetem Franc. Ochutnáte vína z oblastí Saumur, Touraine, Sancerre, Pouilly-Fumé, Anjou i Savennieres.


Úterý 14. 9. 2021   18:00 hodin  Hotel Marriott, V Celnici 8, Praha 1           Cena: 1.200 Kč                                         

Pravidelná velká prezentace našeho vinného portfolia vás letos čeká v krásných prostorech hotelu Marriott. Představíme vám cca 80-100 vín z naší nabídky a potěšíme vás bohatým občerstvením. Nově bude součástí tohoto večera také speciální degustace z lahví Magnum.

Úterý 21. 09. 2021   18:00 hodin   Zborovská 32, Praha 5                        Cena: 1.500 Kč

Když se vás někdo zeptá, jestli poznáte burgundské víno od australského, asi většina z vás odpoví, že by to neměl být problém. Pojďme si to tedy zkusit ve slepé soutěžní degustaci dvojic vín. Čtyři Chardonnay a osm Pinot Noir, vždy jedno víno burgundské a jedno australské. Tři nejúspěšnější degustátory zveřejníme, nejlepšímu dáme odměnu a případné neúspěšné účastníky necháme utajené.

Víkend 15. 10. - 17. 10. Teplice v Čechách                                   Cena: 8.900 Kč

Jak jsme již zmiňovali, připravili jsme si pro Vás úplnou novinku - kombinaci gastronomie, vína a lázeňských procedur. Lázně Teplice prošly v minulých letech kompletní rekonstrukcí a momentálně patří mezi jeden z nejmodernějších lázeňských areálů v ČR. V průběhu víkendu Vás čeká páteční večeře se šumivými víny, sobotní návštěva dvou vinařství Pod Radobýlem a Porta Bohemica a večerní volná degustace šumivých vín s občerstvením. Volný prostor v pátek, v sobotu dopoledne a v neděli můžete využít k lázeňským procedurám. Rezervace zájezdu zde.