Degustace vín Praha

V Praze organizujeme pravidelné degustace vín, které se konají v přátelské atmosféře ve Zborovské ulici 32, na Smíchově, kde máme dvě degustační místnosti s maximální kapacitou 12 osob na každou z nich. Tyto degustace vína vedou renomovaní odborníci, sommelieři a vinaři, kteří dlouhodobě spolupracují s naší společností a kteří Vás rozhodně nechtějí poučovat, ale pomoci Vám najít si to Vaše správné víno. Naše degustace nejsou jen pro znalce - srdečně vítáme všechny milovníky vína - začátečníky i opravdové odborníky, protože u nás je důležitá jen láska k vínu…Na přání klientů také organizujeme degustace vína přímo v jejich domovech, kancelářích nebo na zahradách. Především v posledních letech je tento druh degustací stále populárnější.
Seznam degustacíÚterý 25. 1. 2022   18.00 hodin   Zborovská 32, Praha                   Cena. 1.200Kč

Dvě odrůdy, které patří historicky do Evropy, ale v dnešní době jsou populární především v zámoří. Nás ale budou zajímat právě ta skvělá vína z francouzských vinařských oblastí. Ochutnáme proslulé Condrieu v podání Domaine Faury a hluboká, propracovaná vína z odrůdy Chenin blanc z produkce Domaine FL, navíc v nazrálém pojetí ročníků 2008, 2009 a 2010.


Úterý 8. 2. 2022   18.00 hodin   Zborovská 32, Praha                   Cena. 1.000Kč

Po loňské soutěžní úspěšné degustaci Austrálie vs Francie jsme se rozhodli uspořádat podobnou degustaci: Poznáš víno z ČR? Od sametové revoluce se kvalita vín vyráběných v ČR každý rok zlepšuje tak uvidíme, jak moc se přibližuje světové produkci. Porovnáme ve dvojicích odrůdy Rýnský Ryzlink, Veltlínské Zelené, Chardonnay, Merlot, Pinot Noir a Cabernet Sauvignon.


Úterý 8. 3. 2022   18.00 hodin   Zborovská 32, Praha                   Cena. 1.000Kč

U našich sousedů v Rakousku se dělají skvělá vína a není to zdaleka jen o Vetlínech a Ryzlinku z Wachau či Kremstalu. Ochutnáme velmi zajímavá vína také z Burgenlandu, Štýrska i méně tradiční odrůdy jako je Müller Thurgau nebo Neuburské…