Degustace vín Praha

V Praze organizujeme pravidelné degustace vín, které se konají v přátelské atmosféře ve Zborovské ulici 32, na Smíchově, kde máme dvě degustační místnosti s maximální kapacitou 12 osob na každou z nich. Tyto degustace vína vedou renomovaní odborníci, sommelieři a vinaři, kteří dlouhodobě spolupracují s naší společností a kteří Vás rozhodně nechtějí poučovat, ale jejich cílem je pomoci Vám najít si to Vaše správné víno. Naše degustace nejsou jen pro znalce - srdečně vítáme všechny milovníky vína - začátečníky i opravdové odborníky, protože u nás je důležitá jen láska k vínu…

Na přání klientů také organizujeme degustace vína přímo v jejich domovech, kancelářích nebo na zahradách. Především v posledních letech je tento druh degustací stále populárnější.Seznam degustacíÚterý 19. 2. 2019   18:00   Zborovská 32, Praha 5                             Cena: 1.000 Kč

V prvním díle naší investiční vinné trilogie si představíme výhody a rizika spojená s přímým či zástupným nákupem vín. Postupně probereme jaká vína kupovat, kde je nakupovat a také jak a kde je skladovat. Představíme si společnost Cult Wines jako možného partnera pro přímý nákup. Prezentaci povede zástupce této firmy v České republice, pan Jiří Tillman. V následné degustaci pak ochutnáme vhodná a naopak naprosto nevhodná vína pro tento typ investice.

Úterý 12. 3. 2019   18:00   Zborovská 32, Praha 5                             Cena: 1.000 Kč

V druhém díle naší investiční vinné trilogie se pobavíme o v České republice dostupných podílových fondech zaměřených na vína. Představíme si také novinku na českém investičním trhu - Carduus Wine Farming Fund, fond investijící do nákupu a provozu vinic v Kalifornii. Prezentaci povede majitel společnosti Carduus, pan Pavel Bodlák. V následné degustaci ochutnáme některá klasická americká vína.

Úterý 16. 4. 2019   18:00   Zborovská 32, Praha 5                             Cena: 1.000 Kč

Co vše by mělo být ve správně postaveném investičním portfoliu a jaké má být v něm procentuální zastoupení alternativních investic? To jsou otázky, na které si odpovíme v posledním dílu naší investiční vinné trilogie. Prezentaci povede spolumajitel společnosti Trust & Wealth, pan Zbyněk Prim. V následné degustaci ochutnáme vhodná a naopak naprosto nevhodná vína pro nákup jako alternativní investice.