Kontrola 18+

Alifea s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.


KATALOG VÁNOČNÍCH VÍN

PRO ROK 2021


Pouze pro osoby nad 18 let

Bodegas Merayo
Rosado Merayo 2020
Země:Španělsko
Oblast:Galicia
Odrůda:Mencía
Apelace:Bierzo
Alkohol:13%
Podloží:Hlinito - jílovité
Servírovat:   6° - 8°
K pití:Nyní
190,00 Kč

Availability: Skladem

OBJEM 0,75 l
KÓD 4442
Popis vína
Novinka roku 2021! Výrazná malinová barva, svěží vůně jahod, malin a růžových květů. V chuti vyvážené s ovocnými tóny a pocitem nasládlosti. Střední dochuť
Popis vinařství

Bodegas Merayo

Middle pedromerayo
Lokalita Castilla y León, Španělsko
Rozloha vinic 42 ha
Roční produkce 150.000 lahví
Výnosnost 4500 Kg na ha
Podloží Oblázkové, jílovitá půda, břidlicový sediment
Odrůdy mencía, doña blanca, godello
Top víno La Galbana DO Bierzo
Technolog Pedro Merayo - rodina Merayo
   
Kontakt Tel. (+34) 987 057 925 Bodegas y Viñedos Merayo Ctra de la Espina Km 6. Finca Miralmonte. San Andrés de Montejos. 24491 Ponferrada, León. España.
Web www.bodegasmerayo.com

Rodina Merayo patří mezi velmi tradiční vinařské matadory v Bierzu. Ovšem na konci 80. let se rozhodli přerušit výrobu vína pod vlastní etiketou a zaměřit se na restrukturalizaci vinic.  V 90. letech minulého století však začalo docházet k velké změně v celém Španělsku, kvalita vín se zásadně vylepšila a i v této oblasti se začala objevovat skvělá, kvalitní vína. Galicie a tedy i Bierzo se stalo postupně pro milovníky vína a hledače “vinného pokladu“ tou pravou oblastí. Proto se v roce 2010 rodina Merayo rozhodla ukončit prodej hroznů a vrátit znovu na trh vína s vlastní etiketou. Zkušenosti Pedra Merayo, zakladatele vinařství a láska k oblasti Bierzo jsou zárukou velmi kvalitních vín.  Finca Miralmonte, rodinná historická usedlost, je obklopena velmi starými vinicemi s původními odrůdami, která ovšem zpracovávají moderními technologiemi. Tato vína jsou mimořádná, originální a každopádně Vám rozšíří Vaše vinařské obzory.

 

Stáhnout PDF
Zpět