Kontrola 18+

Alifea s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022

VÁM PŘEJE TÝM

ALIFEA 


Pouze pro osoby nad 18 let

Bruno Murciano
El Sueño 2019
Země:Španělsko
Oblast:Valencia
Odrůda:Bobal
Apelace:Utiel-Requena
Alkohol:15%
Podloží:Křídovo-vápenaté
Servírovat:   16 až 18 °C
K pití:Nyní, ale vydrží
728,00 Kč

Availability: Skladem

OBJEM 0,75 l
KÓD 4337
Popis vína
Víno vyrobené s velkou láskou a nadšením v biodynamickém režimu. Intenzivní vůně zralého černého ovoce s bylinkovým nádechem. V chuti robustní, strukturované s pěknou tříslovinou, znatelnou mineralitou a dlouhou dochutí. Zrálo 12 měsíců na francouzských dubových sudech o objemu 500 litrů.
Senzorické vlastnosti
Sladkost:  Suché
Kyselina:  Střední
Třísloviny:  Střední (+)
Tělo:  Střední (+)
Délka chuti:  Delší
Komplexita:  Velká
Popis vinařství

Bruno Murciano

Middle bruno murciano jose luis bodega utiel
Lokalita interior of Valencia, Hoces del Cabriel nature reserve
Rozloha vinic 36 ha (9,5 vlastní vinice, 29 pronajaté)
Výnosnost 20hl/ ha
Podloží vápencové, písčito-hlinité a jílovito-hlinité půdy
Odrůdy Bobal, Crujidera, Garnacha, Moravia, Royal, Tintorera, Marisancho, Malvasia, Macabeo, Merseguera, Moscatel
Top víno La Bruna
Technolog José Louis Murciano
   
Kontakt Avenida Banda de Música El Ángel 8, 46315 Caudete de las Fuentes (Valencia) Spain, +34 685 137 515, bruno@brunomurciano.com
Web https://www.brunomurciano.com

Vinařství založili bratři Bruno a José Louis Murciano v roce 2014. Bruno pracoval řadu let jako jeden z nejlepších sommeliérů světa v michelinských restauracích. Získal mnoho ocenění na soutěžích a množství neocenitelných zkušeností. Protože vždy preferoval přírodní vína, rozhodl se, že svým bratrem, vystudovaným enologem, založí vinařství.  Oba bratři pracují na vinicích společně a společně se i rozhodují. Udržitelnost, biodynamika a čistota vína to jsou jejich poznávací znaky.

Vinice Bodegas Bruno Murciano se nacházejí se ve vnitrozemí Valencie, některé z nich v doménách přírodní rezervace národního parku Hoces del Cabriel.V současné době jsou označeny  D.O. z Utiel-Requena a Valencie. Vinařská historie tohoto území sahá až do doby iberské. Archeologické naleziště u města Kelin v Caudete de Las Fuentes a Las Pilillas de Requena sahají až do doby před 3000 lety. Pod vlivem kontinentálního středomořského podnebí má každý z různých pozemků specifické mikroklima, které ho odlišuje od ostatních. Průměrná nadmořská výška je 950 metrů nad mořem. Bruno a Jose Luis hledali a vybrali úpatí vápencových hor s jihovýchodní orientací, s písčitohlinitými a jílovito -hlinitými půdami a vápencovým podložím. 

 

Stáhnout PDF
Zpět