Kontrola 18+

Alifea s.r.o.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022

VÁM PŘEJE TÝM

ALIFEA 


Pouze pro osoby nad 18 let

Luigi Bormioli
řada ATELIER, sklenice na vodu - sada 6 kusů
Země:Ostatní
Oblast:Ostatní
924,00 Kč

Zbývá 3

Availability: Skladem

KÓD 4035
Popis vína
Set 6 skleniček na vodu od špičkového italského producenta nápojového skla Luigi Bormioli. Baleny jsou v kartonové krabičce.
Popis vinařství

Luigi Bormioli

Middle sta%c5%been%c3%bd soubor

Luigi Bormioli je významný italský výrobce nejen nápojového skla s dlouhou tradicí a inovativním přístupem. Znalci vína je považován za jednu z TOP špičkových značek nápojového skla s vynikajícími senzorickými vlastnostmi. Kombinace ušlechtilých materiálů používaných při výrobě a jedinečného italského designu Vám poskytne skvělý zážitek. Jedná se o čisté křišťálové sklo bez obsahu olova vyráběné z jednoho kusu roztavené skelné hmoty což zaručuje výborné vlastnosti. Velmi dobrou lomivost světla, jež umožňuje vidět barvu zcela nezkreslenou. Dále pevnost, odolnost a což rozhodně oceníte při mytí a leštění. V neposlední řadě to je extra jemný okraj sklenice broušený laserem pro příjemný požitek. Pro naše účely jsme vybrali řadu Ateliér.

 

Mimo nápojového skla pochází z provozů této značky a i ikonické designové láhve na prémiový alkohol jako jsou nejvyšší řady Cognacu Remy Martin, Hennesy, Camus atd. Také se můžeme potkat z jeho sklem jako designovým obalem na celou řadu slavných parfému značek jako Gucci, Dior, Chanel, Prada a další. Sklárny se nacházejí na dvou místech zcela jistě zaslíbené výbornému designu, Parmě a Milánu. 

Zpět